Apie Hitachi

„Hitachi“ – japonų aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą sukurti puikias mikroklimato sąlygas, suprasti montavimo reikalavimus ir patenkinti klientų poreikius.
 
Įvairiose šalyse veikia net 24-ios „Hitachi“ gamyklos, gaminančios skirtingas įrenginių serijas gyvenamiesiems bei komerciniams pastatams. 
 
„Hitachi“ gamina tokius inovatyvius mikroklimato kontrolės įrenginius kaip šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo, VRF (kintamo šaltnešio srauto) sistemos, vėdinimo įrenginiai ir kt.

Istorija

Misija

Mūsų misija yra „prisidėti prie visuomenės kūrimo, tobulinant originalias technologijas ir gaminius“. Siekdami to pasiekti, mes priimame „Hitachi“ įkūrėjo dvasios vertybes: harmoniją, nuoširdumą ir novatorišką dvasią. Mūsų vizija buvo sukurta remiantis mūsų misija ir vertybėmis, siekiant išreikšti tai, kuo „Hitachi Group“ ketina tapti ateityje.
„Hitachi“ grupės tapatybė yra paprasta idėja, skirta pasidalyti mūsų misija, vertybėmis ir vizija.

„Hitachi“ grupės elgesio kodeksus sudaro taisyklės ir principai, skirti padėti pareigūnams ir darbuotojams priimti sprendimus ir atlikti veiksmus pagal „Hitachi“ grupės tapatybę. Visi „Hitachi“ grupės įmonių darbuotojai ir darbuotojai turi suprasti elgesio kodeksus ir jų laikytis, taip pat elgtis nuoširdžiai ir sąžiningai, laikydamiesi labai etikos principų.

APVA parama!

Registruokitės ir pirmieji gaukite informaciją apie naujausias APVA paramas taršių katilų keitimui į šilumos siurblių oras-vanduo, oras-oras sistemas.

Registruodamiesi sutinkate gauti UAB „Elmitra“ informaciją ateityje.