Pradžia / Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Asset-5-100

Didelio efektyvumo sraigtinis kompresorius

,,Hitachi“ DC inverterių sraigtiniai kompresoriai sukurti pagerinti sezoninį efektyvumą bei patikimumą ir sumažinti energijos suvartojimą.

Hitachi-Yutaki-valdymo-pultelis-PC-ARFH2E-UAB-Elmitra

Patogus valdymas

Visų „Hitachi Yutaki“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu. Valdiklis su 26 kalbų meniu pasirinkimu, spalvingu LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo lengvai galima tiesiogiai kontroliuoti visas sistemos funkcijas, galima naudoti kaip zonų termostatą ir derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

cooling

,,Yutaki“ veikimas prie žemų lauko oro temperatūrų

„Yutaki“ serijos įrenginiai šildo temperatūrai lauke nukritus net iki -25 °C laipsnių. Su šiais šilumos siurbliais ruošti karštą vandenį galima iki 60 laipsnių, nenaudojant atsarginio šildytuvo.

sertificate

Sertifikatais patvirtinta – patikrinta kokybė

Visi ,,Hitachi“ šilumos siurbliai, o taip pat ir vandens šildytuvai Europos rinkoje yra nuolatos tikrinami skirtingų sertifikavimo schemų – įrenginiai atitinka aukštus standartus ir jų kokybė atitinka Eurovent, MCS, Keymark, NF PAC, KIWA, EHPA standartus.

APVA parama!

Registruokitės ir pirmieji gaukite informaciją apie naujausias APVA paramas taršių katilų keitimui į šilumos siurblių oras-vanduo, oras-oras sistemas.

Registruodamiesi sutinkate gauti UAB „Elmitra“ informaciją ateityje.