Yutaki M

Kompaktiškas modelis šildymui, karštam vandeniui ruošti ir vėsinimui be vėsinimo jungčių

A+++

A+++ energetinio efektyvumo klasė

Įrenginys atitinka aukštus EU direktyvų reikalavimus.

eurovent

Produkto sertifikatas

Eurovent sertifikatas užtikrina, kad produktai patikrinti ir atitinka aukščiausius Europos standartus.

reduced_dimensions

Sumažinti gabaritai

Kompaktiški ir lengvi įrenginiai lengvam ir estetiškam sumontavimui.

r32

R32

Įrenginyje naudojamas naujas, draugiškas aplinkai R32 šaltnešįs.

cooling

Vėsinimas

Šis įrenginys gali veikti vėsinimo režimu.

hot_water

Karštas vanduo

Ruošia karštą buitinį vandenį Jūsų namams.

new_to_hitachi

Nauja

Įrenginys priklauso vienai iš naujausių Hitachi inovatyvių serijų.

renewable_technologies

Atsinaujinantys energijos šaltiniai

Įrenginys veikia nedarydamas tiesioginio poveikio CO2 emisijai.

heating

Šildymas

Šis įrenginys gali veikti šildymo režimu.

„Yutaki“ puikiai prisitaiko keičiantis poreikiams
Kasdieniai vartotojų poreikiai gali skirtis: nuo šildymo žiemą iki vėsinimo vasarą ar buitinio karšto vandens ruošimo ištisus metus. Vartotojai gali pageidauti naudoti saulės kolektorius bei jų pagalba šildyti savo baseinus. Dėl to labai svarbu pasiūlyti visus šiuos poreikius galinčią tenkinti sistemą; galimybę prisijungti prie bet kokio tipo spinduolio (naujo arba jau esamo): radiatorių, grindinių arba ventiliatoriaus ričių. Šios serijos įrenginiai vienu metu energiją gali tiekti dviem skirtingoms zonoms, pavyzdžiui grindiniam šildymui pirmame aukšte ir radiatoriams antrame aukšte.

Atsinaujinančių išteklių energija, užtikrintas ekonomiškumas
Oras-vanduo šilumos siurbliai yra laikomi viena labiausiai energiją tausojančių technologijų, nes jie pagamina daugiau šiluminės energijos nei suvartoja elektros energijos. „Yutaki“ serijos energetinio efektyvumo klasė yra A+++, todėl sutaupysite pinigų, sumažinsite elektros energijos suvartojimą bei aplinkai daromą neigiamą įtaką.

„Hitachi“ šiuo metu siūlo plačiausią rinkoje R32 oras-vanduo šilumos siurblių pasirinkimą. Naujoms sistemoms labiausiai tinka nauji 4,3 kW R32 monoblokai (pav.2)

„Hitachi“ didelio efektyvumo sraigtinis kompresorius
„Hitachi“ DC inverterių sraigtiniai kompresoriai sukurti pagerinti sezoninį efektyvumą bei patikimumą ir sumažinti energijos suvartojimą. Kompresorius ypač efektyviai veikia tarpiniuose sezonuose. Jis užtikrina didelį efektyvumą ir nedideles išlaidas.

Patikrinta
„SG Ready“
„Hitachi“ šilumos siurblius galima integruoti į išmaniuosius energijos tinklus, taip sukuriant ekonomiškas šildymo sistemas, tenkinančias išmetamo anglies dioksido mažinimo tikslus.
Patikrinta kokybė
Visus Europos rinkoje esančius šilumos siurblius ir vandens šildytuvus nuolat tikrina įvairios sertifikavimo schemos. Jos įprastai yra valstybės subsidijų pagrindas. „Hitachi“ šilumos siurbliai atitinka aukščiausius šių akreditavimo schemų standartus: Eurovent, MCS, Keymark, NF PAC, KIWA, EHPA.

Sutaupysite jau nuo pirmosios sąskaitos

„Hitachi“ patirtis
Šildymo įrangos gamybos srityje „Hitachi“ yra sukaupusi didesnę nei 60 metų patirtį. Daugiau kaip 400 000 klientų visoje Europoje ji yra pagaminusi daugiau kaip 4,5 milijonus ASHP sistemų. Mūsų Europos gamyklose gaminama visa „Yutaki“ ASHP serija, skirta patenkinti vietinių Europos rinkų poreikius. Netoli esančios gamyklos leidžia kontroliuoti visą projektavimo ir gamybos procesą, taip užtikrinant aukščiausią kokybę, patikimumą bei visos mūsų įrangos patvarumą.

Optimalus veikimas ir didžiausias efektyvumas
„Yutaki“ serijos sprendimai šildo temperatūrai lauke nukritus net iki –25 laipsnių. Tai sprendimas unikalioms rinkoms. Šie sprendimai taip pat gali ruošti vandenį iki 60 laipsnių, nenaudojant atsarginio šildytuvo.
„Yutaki“ sistemos suprojektuotos veikti be atsarginių elektrinių šildytuvų, tačiau kai kuriose modeliuose jie sumontuojami gamyklose, o kituose – jei pageidauja klientas. Net ir sumontavus, vartotojas juos gali išjungti naudodamas paprastą valdymo sistemą.

Paprasta montuoti ir prižiūrėti
Priešingai nei kiti rinkoje esantys modeliai, „Yutaki“ modelių sistemos pasižymi tuo, jog sistemų komponentus lengva pasiekti, galima nesunkiai atlikti techninę priežiūrą bei sutaupyti.

  • „Filter Plus“ išjungimo vožtuvas: „Yutaki“ sistemose yra sumontuoti rutuliniai vožtuvai, kuriuose yra keičiami cilindriniai filtrai. Juos lengva patikrinti ir išimti atliekant techninę priežiūrą. Atskiras vožtuvas atlieka dvi svarbias funkcijas: ideliai užsandarina rutulinius vožtuvus ir kruopščiai filtruoja skystį. Jis puikiai apsaugo visus „Hitachi Yutaki“ sistemų komponentus.
  • Lyginant su įprastai naudojamais trimis komponentais (vienu filtru ir dviem išjungimo vožtuvais), „Filter Plus“ užtikrina mažus slėgio nuostolius. Be to, jį paprasta montuoti ir jis neužima daug vietos.
  • Visus komponentus patogu pasiekti iš įrenginio priekio.
  • Vamzdžiai įrengti įrenginio gale, todėl, lyginant su kitų gamintojų sistemomis, patogiau atlikti montavimo darbus.

Konfigūravimas greičiau nei per 5 minutes
Dėl intuityvios nustatymo sąsajos sistemas sukonfigūruoti galima greitai ir paprastai. Visos sistemos kontroliavimas reiškia, kad ją galima sukonfigūruoti vos per 5 minutes.

Paprastas, sumanus valdymas
Visų „Hitachi“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu.Lengvai valdomos visos sistemos funkcijos: šildymo, vėsinimo, karšto vandens ruošimo ir baseino vandens šildymo.Valdiklis su LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo galima tiesiogiai kontroliuoti sistemą, pavyzdžiui, atlikti dienos ir savaitės programavimą, valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, veikimo režimus ir kt. Jį galima naudoti kaip zonų termostatą ir net derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

„Yutaki“ prisitaiko prie modernių būstų
Visi „Yutaki“ modeliai sukurti taip, kad vieta nekeltų problemų. Dėl kompaktiško dydžio juos galima paslėpti bet kokioje nedidelėje vietoje, net virtuvės spintelėje.„Yutaki“ modeliai kompaktiški ir lengvi, skirti mažesnėms vietoms, tačiau tokie pat galingi ir efektyvūs. (Pav.4)

Nesvarbu, kur esate
Naudodami „Yutaki Hi-Box“ paketą ir nemokamą „Hi-Kumo“ programėlę sistemą įjunkite ir išjunkite, reguliuokite temperatūrą, įjunkite baseino šildymą

Išmanusis atitirpinimo ciklas
Dėl sumanaus atitirpinimo valdymo ir karštų dujų apėjimo į lauko sistemos šilumokaitį, optimizuojamas šaltnešio ciklas todėl atitirpinama beveik nepastebimai. Toks patobulinimas gerokai sutrumpiną laiką tarp atitirpinimų, sunaudojama mažiau energijos ir užtikrinama mašinos galia esant žemai temperatūrai bei nereikia naudoti papildomo šildymo elemento.

Papildoma nauda
Išsiplėtimo vožtuvas sumontuotas vidiniame bloke, todėl galima sumontuoti ilgesnius vamzdžius, sumažinant energijos nuostolius vėsinimo dalyje. Dėl didesnio vamzdžių ilgio, „Yutaki“ serija užtikrina didesnę vėsinimo galią vasaros metu, nesuvartojant daugiau elektros energijos.

Didžiausias efektyvumas su sumaniuoju pakopiniu ciklu
„Yutaki S80“ naudoja du šaltnešius: R410A ir R134a. Dėl unikalaus sumaniojo pakopinio ciklo, įranga automatiškai prisitaiko prie šildymo reikalavimų. Jei šildymo poreikis mažesnis (vandens temperatūra iki 53 ºC), sistema naudoja tik R410A šaltnešį; kai poreikis didesnis (vandens temperatūra iki 80 ºC), suaktyvinamas antras R134a šaltnešio ciklas. Suvartojimas kontroliuojamas ir visada užtikrinamas komfortas. (1 pav.)

Pritaikyta prie kiekvienos situacijos
„Yutaki S80“ galima rinktis iš dviejų modelių, atsižvelgiant į poreikius: vienas tik šildymui ir vienas šildymui bei karštam vandeniui ruošti. Yra du 200 ir 260 talpos karšto vandens šildytuvai, kuriuos galima įmontuoti vidaus modulyje arba sumontuoti greta jo. (2 pav.) *

Didžiausias šildymo pajėgumas
Naudojant atsinaujinančių išteklių energiją vandenį galima įkaitinti iki 80 °C, net esant labai žemai temperatūrai, pvz. iki –25 °C.

Paprasta montuoti ir prižiūrėti
Dėl konstrukcijos nesunku pasiekti vandens ir šaltnešio jungtis, kurios yra vidinio bloko viršuje ir vandens šildytuvo gale.

Idealu mažoms vietoms
„Hitachi“ monoblokinė sistema skirta montuoti bet kokioje vietoje, ypač ten, kur vietos trūksta. Tai kompaktiška sistema, kurią sudaro vienas lauke montuojamas blokas, todėl nenaudojama vieta viduje.

Lengva montuoti
Monoblokinė sistema užtikrina, kad visos funkcijos būtų vykdomos iš vieno lauko bloko. Taip pavyksta gerokai sutaupyti. Be to, sumontuojama kur kas greičiau ir beveik nereikia vamzdžių, nėra vėsinimo jungčių ir produktas yra pripildomas dar gamykloje.

Šildymas ir vėsinimas -viena sistema visus metus
Apjungus „Yutaki M“ ir vėsinimo komplektą, šilumos siurblio veikimą reversuojantis priedas užtikrina didžiausią komfortą ištisus metus. Dėl to sistema šildo žiemą ir vėsina vasarą. Ir viskas iš vienos sistemos.

Paprastas, sumanus valdymas
Valdiklį su LCD ekranu galima naudoti dienos ir savaitės programavimui, vandens ruošimo temperatūrai nustatyti, veikimo režimams perjungti ir kt. (1 pav.)

SistemaYutaki M 2Yutaki M 3Yutaki M 4Yutaki M 5Yutaki M 6
Išorinis blokasRASM-2VRERASM-3VRERASM-4(V)NERASM-5(V)NERASM-6(V)NE
GaliaŠildymas (min. / nom. / maks.)kW1,85 / 4,30 / 6,502,1 / 8,00 / 11,004,30 / 11,00 / 15,204,80 / 14,00 / 16,705,50 / 16,00 / 17,80
Vėsinimas (nom. / maks.)kW4,00 / 5,006,50 / 7,007,20 / 11,809,50 / 12,6010,50 / 13,70
SuvartojimasŠildymas (nom.)kW0,821,742,202,973,50
Vėsinimas (nom.)kW1,001,942,182,683,17
Elektros energijaViena fazė1 ~230 V 50 Hz1 ~230 V 50 Hz1 ~230 V 50 Hz1 ~230 V 50 Hz1 ~230 V 50 Hz
Trys fazės3 N ~400 V 50 Hz3 N ~400 V 50 Hz3 N ~400 V 50 Hz
Naudingumo koef. šildymui COP
(vanduo 35 °C, aplinka 7 °C)
Nominalus 5,254,605,004,714,57
Naudingumo koef. vėsinimui EER
(vanduo 7 °C, aplinka 35 °C)
Nominalus 4,003,353,543,543,31
Energetinio efektyvumo vertinimas esant 35 ºC

 

 

 

 

Vidutinis klimatas

 A+++A+++A+++A+++A++
Sezoninis naudingumo koef. šildymui esant 35ºC, SCOP / ƞs 4,93 / 1814,25 / 1774,75 / 1874,45 / 1753,90 / 153
Energetinio efektyvumo vertinimas esant 55 ºC A++A++A++A++A++
Sezoninis naudingumo koef. šildymui esant 55 ºC, SCOP / ƞs 3,58 / 1333,25 / 1253,48 / 1363,40 / 1333,30 / 125
ESEER 3,363,263,333,292,84

 

Sez. naudingumo koef. vėsinimui SEER / ƞs

Viena fazė4,11 / 1623,95 / 1554,93 / 1944,83 / 1904,70 / 185
Trys fazės5,05 / 1994,92 / 1944,78 / 188
Lauko darbinės temperatūrosŠildymas (DB)ºCnuo -20 iki 25nuo -20 iki 25nuo -25 iki 25nuo -25 iki 25nuo -25 iki 25
Karštas vanduo (DB)ºCnuo -20 iki 35nuo -20 iki 35nuo -25 iki 35nuo -25 iki 35nuo -25 iki 35
Vėsinimas (DB)ºCnuo 10 iki 46nuo 10 iki 46nuo 10 iki 46nuo 10 iki 46nuo 10 iki 46
Vandens ruošimo temperatūrosŠildymasºCnuo 20 iki 60nuo 20 iki 60nuo 20 iki 60nuo 20 iki 60nuo 20 iki 60
Karštas vanduoºCnuo 30 iki 75nuo 30 iki 75nuo 30 iki 75nuo 30 iki 75nuo 30 iki 75
AušinimasºCnuo 5 iki 22nuo 5 iki 22nuo 5 iki 22nuo 5 iki 22nuo 5 iki 22
Didžiausia srovėViena fazė12,717,230,830,830,8
Trys fazės14,314,316,3
Vandens vamzdžio skersmuoĮtekėjimas–ištekėjimascol.1–11–11–1/4–1–1/41–1/4–1–1/41–1/4–1–1/4
Minimalus vandens kiekis sistemoje l2828384655
Vandens srautas(Min. / nom. / maks.)m3/h0,50–0,77–1,900,60–1,29–2,101,00–1,89–2,801,10–2,41–3,001,20–2,75–3,00
Oro srautas m3/h2 5262 9824 8005 4006 000
Garso galia dB(A)6169646569
KompresoriusSraigtinis DC inverterisRotacinis DC inverterisSraigtinis DC inverterisSraigtinis DC inverterisSraigtinis DC inverteris
ŠaltnešisR32R32R410AR410AR410A
Šaltnešio pripildymas kg (m)1,201,302,803,103,10
Matmenys (A x P x S) mm704 x 1 248 x 300704 x 1 248 x 3001,380×1,252×3701,380×1,252×3701,380×1,252×370
SvorisViena fazėkg7678131133133
Trys fazės130132132

* Kad būtų galima valdyti, reikia įsigyti valdiklį.


Nuotolinio valdymo pultas
PC-ARFHE
*Variantų su dviem
bakais JK nėra


3 krypčių vožtuvas
ATW-3WV-01

Vėsinimo komplektas
ATW-CKM-01
Galima naudoti norint
įjungti vėsinimo režimą


Antras temperatūros
komplektas
ATW-2T-07
Tvirtinti prie sienos